Iwona Adamowicz zaprasza:

odbierz swój bezpłatny dostęp

do nagrania 3-dniowych warsztatów online “Ujarzmij swój perfekcjonizm”

W trakcie warsztatów dowiesz się:

Dlaczego nie musisz (a nawet nie powinnaś!) pozbywać się perfekcjonizmu – zadbaj o tą jedną rzecz, a będziesz wniebowzięta, że jesteś perfekcjonistką.

Co sprawia, że perfekcjonizm podcina Ci skrzydła, zamiast wspierać realizację Twoich celów – większość ambitnych kobiet nieświadomie popełnia ten niewinny błąd, który rujnuje ich szansę na sukces.

Co możesz zrobić, by ujarzmić perfekcjonizm i zamienić go w swój atut – poznaj metodę DIAMENT, dzięki której moje klientki dopinają to, co sobie zaplanują i bez problemu osiągają to, czego pragną (i to bez frustracji i poczucia winy).

Prowadząca:

Iwona Adamowicz

Psycholog organizacji i zarządzania, coach, terapeuta.

Twórca marki Dama Zorganizowana i autorka programu “Zamień perfekcjonizm w atut”.

Korzystając ze swojej autorskiej metody DIAMENT, pomaga kobietom odnaleźć swój naturalny potencjał i uwolnić się z pułapki perfekcjonizmu – dzięki temu jej klientki zdecydowanie szybciej realizują swoje cele i osiągają dokładnie to, czego pragną.

Swoim odbiorcom przekazuje ideę, że perfekcjonizm może być ogromną szansą i największą zaletą. Wspiera ambitne kobiety, by zamienić go w najefektywniejsze narzędzie osobistego rozwoju i dzięki temu osiągnąć własną niezależność.

Zdobądź praktyczną wiedzę, dzięki której ujarzmisz swój perfekcjonizm i zamienisz go w swój atut!

Copyright Dama Zorganizowana Polityka Prywatności