KAŻDA KOBIETA ZASŁUGUJE BY BYĆ DAMĄ.
Potrzebuje sobie to tylko zorganizować.

Ja Ci w tym pomogę!

t

Bierzesz na siebie zbyt wiele i cierpi na tym Twoja praca lub rodzina?

t

Odkładasz ważne rzeczy na później, bo czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobra?

t

Rezygnujesz z marzeń i nie podejmujesz ryzyka, bo boisz się, że stracisz kontrolę?

t

Chcesz wreszcie czuć, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty jesteś dobrze zorganizowana?

Próbowałaś poradzić sobie z tym sama. Teraz nie musisz!

Czas na sposób, który odmieni Twoje życie i przyniesie Ci w końcu widoczne efekty.

NIE MUSISZ BYĆ NAJLEPSZA.  WYSTARCZY, ŻE ZROBISZ KROK DO PRZODU.

Masz wrażenie, że znasz na pamięć miliony książek o zarządzaniu czasem i przerobiłaś już tysiące kursów, a mimo to w Twoim życiu nic się nie zmienia?

q

Metody zarządzania czasem nie będą skuteczne, jeżeli nie zmienisz jednej najważniejszej rzeczy – TWOICH NAWYKÓW MYŚLOWYCH.

w

To właśnie sposób w jaki myślimy, wywołuje w nas emocje, które odpowiadają za nasze działanie.

Jeżeli chcesz działać skutecznie i czuć, że właściwie wykorzystujesz swój czas, potrzebujesz zapanować nad swoimi emocjami oraz wyrobić w sobie nawyki, które będą Cię w tym wspierały.

Mogę ci w tym pomóc!

Na czym polega coaching ze mną?

Uwierzysz, że potrafisz być skuteczna, stworzysz strategię działania krok po kroku, a następnie rozprawisz się z nawykami myślowymi, które blokują Cię przed sukcesem. Nauczysz się panować nad emocjami i działać tu i teraz.

♣ Dzięki skupieniu się na Twojej indywidualnej sytuacji i przeszkodach, stworzysz swoje własne unikatowe sposoby na zwiększenie produktywności, które wprowadzisz w życie z lekkością i radością.

Zmiana nawyków myślowych przyniesie Ci widoczną zmianę zachowania, gdyż raz wypracowany nawyk wspierający, pracuje dla Ciebie przez cały czas.

♣ Dzięki temu przestaniesz odkładać na później, będziesz lepiej zorganizowana i dodatkowo zyskasz czas dla siebie.

Co zyskasz pracując ze mną?

Zyskasz motywację do działania i uwierzysz, że dasz radę zorganizować swój czas.
Pokonasz chaos w głowie i w końcu będziesz wiedzieć, co masz robić krok po kroku.
Ustalisz priorytety i zaczniesz robić to, co dla Ciebie naprawdę ważne.
Zmienisz swoje nawyki myślowe i pokonasz paraliżujący strach.
Zaczniesz działać skutecznie i znajdziesz wreszcie czas dla siebie.

Chcesz pokonać toksyczny perfekcjonizm i zamienić go w swój atut?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

NIE ODKŁADAJ TEGO NA PÓŹNIEJ – CZAS I TAK UPŁYNIE.

Kim jestem?

Nazywam się Iwona Adamowicz. Jestem psychologiem, coachem, terapeutą. Pomagam kobietom działać skutecznie i znaleźć wreszcie czas dla siebie. Pomagam im pokonać toksyczny perfekcjonizm i zamienić go w swój atut.

Moje klientki to zabiegane mamy, ekspertki prowadzące własne biznesy oraz “wszystkoogarniające” menadżerki. Wszystkie mamy jeden cel: mieć zrobione to, co dla nas ważne i znaleźć w tym wszystkim przestrzeń dla siebie.

Nie jesteś pewna, czy to dla Ciebie?

Zobacz, co osiągnęły moje klientki!

W moim przypadku wydobycie moich pragnień przerodziło się w działanie i walkę o siebie i swój rozwój. Po zakończeniu spotkań mam więcej energii, czuję się spełniona, lepiej wyglądam i czuję się ze sobą dobrze. To było moim celem i osiągnęłam go dzięki Pani Iwonie, która jest wybitnym słuchaczem, nie ocenia i motywuje do działania. Zyskałam wiele cennych wskazówek jak organizować swój czas i wcielam je w życie każdego dnia. Polecam 🙂
Natalia Machul

Stałam się bardziej zorganizowana. Dzisiaj dopinam każdego dnia wszystko, co sobie zaplanuję. Czuję  się spokojniejsza, zrelaksowana, co przekłada się na poprawę relacji z bliskimi. Dzięki zadaniom, które postawiła przede mną Iwona wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki (…). W końcu zaczęłam osiągać to, czego pragnę i nie tracę przy tym głowy. Po niemal 3 miesiącach wspólnej pracy moje życie wygląda właśnie tak,  jak tego chciałam.
Anna Drapiewska

Sesje coachingowe pomogły mi zwiększyć swoją pewność siebie. Zauważyć swoje mocne strony oraz swoją wyjątkowość. Iwonę uważam, za sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim profesjonalną coach! Jeśli zależy Ci na znalezieniu rozwiązań i osiągnięciu swoich celów zarówno prywatnych jak i zawodowych a nie rozpamiętywaniu przeszłości to szczerze polecam Iwonę Adamowicz! Jeszcze raz dziękuję Ci Iwono za każde spotkanie on-line, wsparcie, pomoc i dobre słowo!!!
Magdalena Janaszewska

Polecam z całego serca. Iwona to osoba w pełni profesjonalna. Fachowa pomoc, prawdziwe wsparcie, pełne zrozumienie. Po spotkaniach z nią poukladalam swój świat zewnętrzny i przede wszystkim wewnętrzny. I najważniejsze……. mam więcej czasu dla siebie. 
Ewa Zakrzewska

DECYDUJ. WYBIERAJ. ŻYJ.

CHCIAŁABYŚ SPRÓBOWAĆ?

♣ Moje klientki osiągają niesamowite efekty. Jestem pewna, że Ty również możesz je osiągnąć. Rozumiem też, że możesz mieć pewne obawy.

Dlatego postanowiłam wyjść Ci naprzeciw i zaprosić Cię na konsultację wstępną.

♣ Konsultacja to 45 minut mojego czasu tylko dla Ciebie. Podczas spotkania przyjrzę się Twojej indywidualnej sytuacji i powiem Ci, co można zrobić u Ciebie byś wreszcie zaczęła działać i pokonała swój perfekcjonizm.

Wartość konsultacji to 249 zł, ale Ty możesz ją mieć zupełnie za darmo. 

Mogę Ci pomóc!

Chcę, żebyś w końcu ruszyła z miejsca i zaczęła działać. Ale nie proponuję pracy ze mną każdemu. Zapraszam na konsultację tylko osoby, które są gotowe by działać i chcą wreszcie coś zmienić w swoim życiu.

Jeżeli masz dość odkładania na później

Jeżeli masz dość rozczarowania samą sobą

Jeżeli jesteś gotowa na zmianę i chcesz, żeby w końcu Ci ktoś w tym pomógł

Odbierz prezent w postaci konsultacji wstępnej o wartości 249 zł zupełnie za darmo.