Jak zacząć działać skutecznie w 21 dni,

nawet gdy blokuje Cię perfekcjonizm.

Dowiedz się, jak zbudować solidne fundamenty skutecznego działania i przyśpieszyć swoje efekty w zaledwie 21 dni.

Pokonaj słomiany zapał, przestań odkładać na później i zacznij wreszcie działać skutecznie.

997 zł

Jednorazowa inwestycja

Odkryj strategię działania, która wyzwala maksymalne zaangażowanie i doprowadza do erupcji własnych możliwości. To NIE jest typowy kurs z “suchą teorią”, kilka video i pdf-y, tylko starannie zaprojektowany proces, który prowadzi Cię krok po kroku od marzenia do jego realizacji. 

Większość kursów i książek o produktywności tak naprawdę zaczyna się w połowie...

Skupiają się głównie na technikach, metodach i strategiach zarządzania czasem, ale niestety pomijają to, co najważniejsze. Uczą Cię sprytnych sztuczek, jak “zjeść tę żabę” i wypełnić planery, jednak zapominają o jednej bardzo ważnej rzeczy:

ZARZĄDZANIE CZASEM NIE DZIAŁA, JEŻELI NIE ZACZNIESZ ZARZĄDZAĆ SOBĄ.

Powiedzmy sobie szczerze: nie jesteś w stanie działać skutecznie, jeśli nie wierzysz, że POTRAFISZ TO ROBIĆ. Jeżeli myślisz, że nie ma co się starać, bo na pewno nie dasz rady, to żadne (nawet najlepsze) techniki zarządzania czasem w niczym Ci nie pomogą.

Dlatego potrzebny jest kurs, który będzie sięgał do podstaw i  pomoże Ci zbudować solidne fundamenty, byś nie tylko nauczyła się jak działać skutecznie, ale byś stała się skuteczną osobą!

Dlatego, jeśli:

Q

Nie wierzysz, że cokolwiek może Ci się udać i jak tylko zaczynasz planować, to od razu ogarnia Cię lęk, że nie ma co się starać, bo i tak na pewno nie dasz rady.

Q

Nie wiesz od czego zacząć, jak się zorganizować, tak krok po kroku, bo wszystko wydaje Ci się ważne, a każde działanie kluczowe.

Q

Nie potrafisz poradzić sobie z określeniem priorytetów, oszacowaniem czasu potrzebnego na realizację planów i przytłacza Cię ilość zadań na tzw. “już”.

Q

Ciągle szukasz motywacji i dyscypliny, jesteś mistrzynią spisywania pomysłów i snucia planów, których nie realizujesz i ciągle przepisujesz z listy na listę.

Q

Czujesz, że utknęłaś w natłoku spraw i permanentnie jesteś w niedoczasie, przez co nie posuwasz się do przodu i nie realizujesz swoich planów.

To jesteś w dobrym miejscu, bo ten kurs został stworzony właśnie dla Ciebie!

Masz wrażenie, że ciągle coś robisz, ale efektów nie widzisz?
l
Masz 100 pomysłów na minutę i jeszcze więcej planów, ale kiedy przychodzi do ich realizacji nagle okazuje się, że jest tysiąc “ważniejszych” rzeczy do zrobienia.  
Padasz wieczorem ze zmęczenia z poczuciem, że nic nie zrobiłaś, ale nie wiesz jak masz to zmienić, bo nie znasz się na tych wszystkich etapach tworzenia planu i właściwej organizacji.  

Dodatkowo brakuje Ci motywacji, siły i energii, więc w ogóle przestajesz wierzyć, że cokolwiek może Ci się udać i że możesz w życiu coś osiągnąć.

Z

Chciałabyś mieć to wszystko poukładane i usystematyzowane – masz dość wszechogarniającego chaosu, który kontroluje Twoje życie i powoduje, że ciągle kręcisz się w kółko.

Wyobraź sobie, że znasz rozwiązanie…

…że każdego ranka wstajesz z niesamowitą energią, bo wiesz dokładnie, co masz robić i czym się zająć, by podążać we właściwym kierunku

…że Twoje zadania są tak poukładane i usystematyzowane, że już dawno zapomniałaś, co to znaczy kręcić się w kółko i mieć w głowie chaos

…że Twoje cele są tak określone, że na samą myśl o ich realizacji ogarnia Cię żywe zaangażowanie i nie potrzebujesz już żadnej dodatkowej motywacji.

w końcu czujesz, że wiesz o co w tym wszystkim chodzi…

bez problemu zamieniasz swoje marzenia w realne i łatwe do wdrożenia plany, które dzień po dniu przybliżają Cię do ich spełnienia

…z uporem maniaka realizujesz swoje plany, bo wiesz doskonale, na czym konkretnie się skupić i co robić krok po kroku, by Twoje działania przynosiły efekty

…każdego wieczoru czujesz ogromną satysfakcję i dumę, że naprawdę dobrze wykorzystałaś ten dzień i że zrealizowałaś w nim to, co dla Ciebie ważne.

To wszystko jest bardziej możliwe niż myślisz.

JEDYNY TAKI KURS NA RYNKU

ROZWIĄŻ ZAGADKĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA.

Ten kurs zmieni nie tylko Twoje zarządzanie czasem
Ten kurs zmieni całe Twoje życie.

Poznaj strategię działania opartą na solidnych fundamentach, dzięki której znajdziesz klucz do własnej skuteczności.

Biorąc udział w kursie nie tylko dowiesz się, jak działać skutecznie, ale przede wszystkim uwierzysz, że jesteś w stanie TO robić!

podczas kursu pokażę Ci krok po kroku
Z
jak uwierzyć w swoje możliwości i ukierunkować się na cel nastawiając odpowiednie filtry w mózgu
Z

jak wyznaczać priorytety zgodne z Twoimi wartościami i wzbudzić w sobie szczere zaangażowanie, które jest po stokroć silniejsze niż motywacja

Z

jak wyznaczać realne cele, dzięki którym zamienisz swoje marzenia w konkretne plany i zaczniesz je realizować krok po kroku każdego dnia

Ten kurs pomoże Ci zbudować solidne fundamenty, dzięki którym zrealizujesz największe ambicje i plany.

Co otrzymasz?

6 lekcji video + zeszyt ćwiczeń do pobrania na własny komputer + ćwiczenie w formie mp3

3 x szkolenie merytoryczne, omawiające konkretne praktyczne narzędzia do zarządzania sobą

dedykowana seria e-mail wspierająca Twoje zaangażowanie oraz motywująca do dalszej pracy

i

nielimitowany dostęp do materiałów i aktualizacji kursu

wygodny dostęp do kursu na dedykowanej platformie Akademia Dama Zorganizowana

dzięki temu zyskasz
Z

wiarę w swoje umiejętności oraz wewnętrzną pewność, że potrafisz działać skutecznie i osiągać swoje cele

Z

świadomość, czego naprawdę chcesz, co jest dla Ciebie ważne i na co warto przeznaczyć swój czas

Z

umiejętność wyznaczania konkretnych i realnych celów oraz rozbijania ich na małe kroki łatwe do wprowadzenia w życie każdego dnia

Z

wewnętrzny spokój, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty nie musisz się zarzynać, żeby pogodzić wszystkie swoje obowiązki

Program kursu

3 tygodnie – 3 fundamenty

W każdym module dostajesz dostęp do 2 lekcji video i ćwiczeń w formie pdf lub mp3.

Dodatkowo każdy moduł zakończony jest merytorycznym szkoleniem, w którym poznasz praktyczne narzędzia wspomagające wprowadzenie poznanych metod w życie.

Fundamenty mentalne

Z tego modułu dowiesz się:

 • Dlaczego próba podejmowania jakiegokolwiek działania bez przygotowania mentalnego najczęściej skazuje Cię na porażkę – i co możesz zrobić, żeby to zmienić!
 • Jak wykorzystać biologiczne podstawy naszego zachowania i dzięki temu odpowiednio zaprogramować swój mózg, by osiągnąć upragniony cel.
 • Jakie proste ćwiczenie możesz wykonać każdego dnia przeznaczając na nie zaledwie
  2-3 minuty, by błyskawicznie podnieść wiarę w siebie i w swoje powodzenie.

Fundamenty zarządzania

 Z tego modułu dowiesz się:

 • O jakich dwóch naturalnych zasadach powinnaś pamiętać, by doprowadzać swoje działania do końca (lekceważenie tych zasad powoduje, że niepotrzebnie podkopujesz swoje plany i podsycasz w sobie lęk przed porażką).
 • Jaki jeden element warto wdrożyć, zanim zaczniesz wyznaczać priorytety – ludzie, którzy tego nie robią, czują się wiecznie zajęci, ale nieefektywni!
 • Jak proste narzędzie zarządzania czasem, może pomóc Ci uporządkować niekończącą się listę zadań i znaleźć przy tym czas na spontaniczne działania.

Fundamenty działania

 Z tego modułu dowiesz się:

 • O jakich 7 elementach musisz pamiętać, by Twój cel był realnie oszacowany i by, tym samym,  zwiększyć prawdopodobieństwo jego realizacji.
 • Na czym polega “Plan akcji” i jak możesz go użyć, by rozbijać nawet ogromne projekty na małe kroczki możliwe do wdrożenia w życie każdego dnia.
 • Co zrobić, by zamienić obawę przed działaniem w potężną siłę napędową i sumienne wykonywanie zadań, nawet gdy piętrzą się trudności. 
NIELIMITOWANY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW
Płacisz raz, korzystasz cały czas.
Możesz do woli wracać do wszystkich materiałów.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ SKUTECZNIE W ZALEDWIE 21 DNI

Dołączając do kursu otrzymujesz od razu dostęp do wszystkich materiałów, jednak zalecane jest by “przerabiać” każdy moduł tydzień po tygodniu. Kurs został zaprojektowany jako 21-dniowy proces, który prowadzi Cię krok po kroku od marzenia do konkretnego planu. Dlatego oprócz samego kursu, co tydzień otrzymasz dedykowany
e-mail
przypominający o rozpoczęciu nowego modułu oraz wspierający Twoją motywację. Dzięki temu będziesz mogła pochwalić się własnym planem działania i zacząć działać skutecznie w zaledwie 21 dni.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Z

ciągle coś robisz i jesteś wiecznie zajęta, ale nie widzisz efektów swoich działań

Z

masz w głowie straszny chaos – nie wiesz, czym powinnaś się zająć w danej chwili i jakie sprawy skończyć przed zachodem słońca

Z

nie potrafisz wyznaczyć własnych priorytetów, określić realnych celów i tworzyć planów, które jesteś w stanie wprowadzić w życie 

Z

z bezsilnością patrzysz na niekończącą się listę zadań i obowiązków, ale nie potrafisz “zmusić się” do działania

Z

nieustannie odkładasz ważne sprawy na później, bo nie wiesz jak się zorganizować i boisz się, że nie dasz sobie z tym wszystkim rady

Z

potrafisz się zmobilizować, gdy masz coś zrobić dla kogoś, ale z jakiegoś powodu lekceważysz własne ważne zajęcia, za które tylko Ty ponosisz konsekwencję

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeżeli:

Q

kupujesz mnóstwo kursów o zarządzaniu czasem i podnoszeniu produktywności, ale żadnego z nich nie “przerabiasz”, bo ciągle czekasz na lepszy moment

Q

szukasz magicznej tabletki – sposobu, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy, nie wymagając od Ciebie żadnej pracy, ani wysiłku

Q

umiesz doskonale rozpisywać plany oparte o cele i priorytety, ale nie potrafisz wdrożyć tego w życie, bo paraliżuje Cię niepohamowany strach przed działaniem (jeżeli strach jest tak silny, że paraliżuje Twoje działania, ten kurs może okazać się niewystarczający – zalecam udział w programie “Zamień perfekcjonizm w atut”)

Q

masz bardzo niską samoocenę i wielokrotnie bezskutecznie próbowałaś samodzielniej pracy, która nie przyniosła oczekiwanych efektów (zdecydowanie zalecam udział w programie “Zamień perfekcjonizm w atut”, dzięki któremu wzmocnisz samoocenę oraz otrzymasz moje indywidualne wsparcie i opiekę)

To nie jest kurs, który pomaga tylko działać skutecznie.
Ten kurs sprawi, że będziesz skuteczną osobą.

Jeżeli chcesz być skuteczna w swoich działaniach potrzebujesz  strategii, która pomoże Ci pozbyć się obaw, niepokoju i wątpliwości związanych z tym, czy dasz radę lub czy to w ogóle ma sens.

Dlatego ten kurs dostarcza Ci nie tylko praktycznych narzędzi do zarządzania sobą w czasie, ale też wzmacnia Twoją wiarę w siebie oraz we własne możliwości.

Dzięki temu masz więcej siły i energii, by pokonywać trudności, które mogą pojawiać się na drodze i większą wytrwałość, by mimo przeszkód osiągać własne cele.

Najlepszym sposobem nauki jest doświadczanie

SAMA INFORMACJA NIE WYSTARCZY, ŻEBY ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE.

Dlatego przeprowadzę Cię przez proces tworzenia fundamentów skutecznego działania krok po kroku, byś mogła realizować swoje cele i wyrobić w sobie odpowiednie nawyki.

Po każdej lekcji otrzymasz pakiet ćwiczeń do wdrożenia, dzięki czemu będziesz uczyć się przez doświadczenie i ukończysz kurs z gotowym planem działania.

Brzmi zbyt dobrze, aby było prawdziwe?

Zobacz, co osiągnęły moje klientki
W moim przypadku wydobycie moich pragnień przerodziło się w działanie i walkę o siebie i swój rozwój. Po zakończeniu spotkań mam więcej energii, czuję się spełniona, lepiej wyglądam i czuję się ze sobą dobrze. To było moim celem i osiągnęłam go dzięki Pani Iwonie, która jest wybitnym słuchaczem, nie ocenia i motywuje do działania. Zyskałam wiele cennych wskazówek jak organizować swój czas i wcielam je w życie każdego dnia. Polecam 🙂
Natalia Machul

Stałam się bardziej zorganizowana. Dzisiaj dopinam każdego dnia wszystko, co sobie zaplanuję. Czuję  się spokojniejsza, zrelaksowana, co przekłada się na poprawę relacji z bliskimi. Dzięki zadaniom, które postawiła przede mną Iwona wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki (…). W końcu zaczęłam osiągać to, czego pragnę i nie tracę przy tym głowy. Po niemal 3 miesiącach wspólnej pracy moje życie wygląda właśnie tak,  jak tego chciałam.
Anna Drapiewska

Sesje coachingowe pomogły mi zwiększyć swoją pewność siebie. Zauważyć swoje mocne strony oraz swoją wyjątkowość. Iwonę uważam, za sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim profesjonalną coach! Jeśli zależy Ci na znalezieniu rozwiązań i osiągnięciu swoich celów zarówno prywatnych jak i zawodowych a nie rozpamiętywaniu przeszłości to szczerze polecam Iwonę Adamowicz! Jeszcze raz dziękuję Ci Iwono za każde spotkanie on-line, wsparcie, pomoc i dobre słowo!!!
Magdalena Janaszewska

Polecam z całego serca. Iwona to osoba w pełni profesjonalna. Fachowa pomoc, prawdziwe wsparcie, pełne zrozumienie. Po spotkaniach z nią poukladalam swój świat zewnętrzny i przede wszystkim wewnętrzny. I najważniejsze……. mam więcej czasu dla siebie. 
Ewa Zakrzewska

Jesteś gotowa, by działać skutecznie?

Zazwyczaj mamy dość czasu, jeżeli potrafimy wykorzystać go właściwie.

Cześć, jestem Iwona.
Stworzyłam ten kurs właśnie dla Ciebie!

Nazywam się Iwona Adamowicz. Jestem psychologiem organizacji i zarządzania, coachem oraz terapeutą. Pomagam kobietom działać skutecznie i znaleźć wreszcie czas dla siebie. Pomagam im pokonać toksyczny perfekcjonizm i zamienić go w swój atut.

Przez wiele lat byłam księżniczką perfekcjonizmu, przez co nie realizowałam swoich celów i żyłam w ciągłej frustracji. Poznałam co to walka z czasem, strach przed działaniem, a nawet wypalenie emocjonalne. Na szczęście poznałam też drogę, jak z tego wyjść.

Jako mama trójki maluchów, pracująca przez długi czas z dzieckiem “pod pachą” doskonale wiem, jak wiele znaczy dobra organizacja. Dzięki mojemu doświadczeniu w pracy własnej i z moimi klientkami, stworzyłam autorski 21-dniowy proces, który pomoże Ci działać skutecznie, zadbać o to, co ważne i znaleźć w tym przestrzeń dla siebie.

Szczęście to nie przypadek.
Szczęście to suma Twoich wyborów.

A ty? Co wybierasz?

Jeżeli chcesz wstawać każdego dnia pełna siły i energii oraz kończyć go z poczuciem spełnienia i spokoju, wiedząc, że jesteś gotowa na kolejny dzień, to jesteś w idealnym miejscu.

W końcu poczujesz, że wiesz o co w tym wszystkim chodzi i co masz robić krok po kroku. Zapomnisz, że kiedyś nie miałaś siły i motywacji. Wyrobisz w sobie odpowiednie nawyki i poczujesz, że to co robisz ma naprawdę głęboki sens.

CZAS DOKONAĆ WYBORU.

Dołącz do kursu “Jak zacząć działać skutecznie w 21 dni, nawet gdy blokuje Cię perfekcjonizm” i zacznij wreszcie działać skutecznie!

Klikając PRZYCISK otworzysz bezpieczne okno płatności

MASZ PYTANIA?

Mam odpowiedzi

Próbowałam już wiele razy podnieść swoją efektywność i zawsze wracam do punktu wyjścia. Czy ten kurs będzie dla mnie odpowiedni?

To zależy.

Kurs “Jak zacząć działać skutecznie w 21 dni, nawet gdy blokuje Cię perfekcjonizm” został stworzony z myślą o kobietach, które żyją w nieustannym chaosie. Najczęściej nie potrafią zorganizować swojego dnia oraz wyznaczyć swoich priorytetów, ponieważ wszystko wydaje im się ważne, a każde działanie kluczowe. Często też z tego powodu odkładają swoje działania na później, przez co żyją w wiecznej frustracji.

Niejednokrotnie są to kobiety, które czują się już totalnie zmęczone oraz zrezygnowane, ale nie potrafią wyjść z tego błędnego koła, bo po prostu nie wiedzą jak.

W ramach kursu uczą się, jak dostrzegać swoje umiejętności i mocne strony oraz jak odzyskać wiarę w siebie i we własną skuteczność. Wiele z nich po raz pierwszy stawia fundamenty skutecznego działania, które do tej pory były przez nie pomijane. Dzięki temu zaczynają odróżniać to co ważne, od tego co trywialne i z łatwością wybierają to na czym warto się skupić i co przynosi efekty. Bez problemu też potrafią przełożyć swoje ambicje i marzenia na konkretne łatwe do wdrożenia w życie plany.

Dlatego, jeżeli próbowałaś “zorganizować się” już wiele razy, ale nie pracowałaś do tej pory nad fundamentami (takimi jak wiara, misja, wartości, priorytety, cele i plany), to ten kurs będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jeżeli jednak bez problemu rozpisujesz swoje plany w oparciu o cele i priorytety, ale nie jesteś w stanie ruszyć do przodu, bo paraliżuje Cię niepohamowany strach przed działaniem, to ten kurs może okazać się niewystarczający i zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie udział w programie “Zamień perfekcjonizm w atut”. 

Nie wiem, jaki cel chcę osiągnąć i co w ogóle chcę od życia. Czy to kurs dla mnie?

Nie musisz wiedzieć od początku, jaki chcesz osiągnąć cel. To normalne, że czasami nie wiemy, czego tak naprawdę chcemy. Podczas kursu będziesz to właśnie sprawdzać. Wyznaczysz swoją życiową misję i dowiesz się, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. A później na tej podstawie znajdziesz cel, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni na ten moment.

Martwię się, że nie będę mieć czasu, żeby wziąć udział w kursie. Ile czasu trzeba przeznaczyć, aby go ukończyć?

Kurs został zaprojektowany jako 21-dniowy proces i jest to przewidywany czas na jego ukończenie. Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz od razu po zakupie, jednak zalecam, by się zanadto nie śpieszyć i “przerabiać” go moduł po module – tydzień po tygodniu. Nie chcemy przecież, byś poczuła się przytłoczona nadmiarem informacji i porzuciła niedokończony kurs oraz swoje marzenie o byciu skuteczną :). Dlatego, co tydzień wyślę do Ciebie maila z przypomnieniem o nowym module.

Czas potrzebny na realizację każdego modułu jest różny i wynosi od godziny do dwóch samego materiału video. Potrzebujesz jednak jeszcze wdrożyć poznaną wiedzę w życie i wypełnić ćwiczenia. I to jest już bardzo indywidualna sprawa: niektóre osoby mogą potrzebować pół godziny w tygodniu, inne zdecydowanie więcej.

Warto jednak zainwestować swój czas, by to zrobić, bo tylko wtedy będziesz mieć gwarancję, że ukończysz kurs z gotowym planem działania krok po kroku. Najwięcej czasu tracimy na zastanawianiu się, ale Ty już nie będziesz musiała się zastanawiać, bo będziesz miała konkretnie rozpisane, co i kiedy masz robić. A to spowoduje, że zaoszczędzisz dodatkowe godziny.

Pamiętaj też, że masz nielimitowany dostęp do kursu, więc nawet jeśli coś się wydarzy i nie uda Ci się wykonać wszystkich zadań podczas tych 21 dni, to materiały zostają z Tobą na zawsze i możesz je przerabiać w dowolnym momencie.

Wszyscy jesteśmy zajęci i każdy dokonuje wyborów dotyczących tego, co jest dla niego ważne i jak wykorzystuje swój czas. Jeżeli zdecydujesz, że warto zainwestować swój czas po to, by robić to co dla Ciebie naprawdę ważne i by w końcu cieszyć się spokojem, to myślę, że znajdziesz czas :).

Co jeśli potrzebuję dodatkowej pomocy lub osobistego wsparcia?

Kurs “Jak zacząć działać skuteczniej w 21 dni, nawet gdy blokuje Cię perfekcjonizm” jest przeznaczony do samodzielnej pracy.

Zależy mi jednak, byś jak najszybciej zobaczyła swoje pierwsze efekty, dlatego co tydzień otrzymasz ode mnie maila z przypomnieniem o kolejnym module, który dodatkowo wzmocni Twoje zaangażowanie.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wyjaśnienia lub coś będzie dla Ciebie niejasne, to zawsze możesz napisać komentarz pod konkretną lekcją, a ja postaram się dać Ci odpowiedź najszybciej jak to możliwe.

Jeżeli jednak obawiasz się, że sama sobie nie poradzisz i chciałabyś, by ktoś prowadził Cię “za rękę”, to zapoznaj się z ofertą programu “Zamień perfekcjonizm w atut”, gdzie możesz skorzystać z mojego osobistego wsparcia.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, jest możliwość wystawienia faktury bez VAT. Jeżeli potrzebujesz faktury napisz do mnie na e-mail kontakt@damazorganizowana.pl

Jak wygląda Twoja przyszłość?

Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś wiedziała, że w ciągu zaledwie 21 dni wszystko zacznie się układać w systematyczną i uporządkowaną całość?

I że każdego dnia będziesz czuła coraz większy wpływ na to co robisz?

Albo, że stopniowo ten wpływ będzie się zwiększał przez resztę Twojego życia?

To wszystko może być Twoim udziałem…

Zasługujesz by być szczęśliwa i spełniona. I to nie kiedyś, nie w przyszłości. Zasługujesz na to już teraz!

Nie mogę się doczekać, żeby wesprzeć Cię w tej drodze.

Do usłyszenia!

Iwona Adamowicz