"Życie to sztuka wyborów. Zdecyduj o swoim czasie zanim ktoś zrobi to za Ciebie"

Iwona Adamowicz

Cześć

Nazywam się Iwona Adamowicz. Jestem psychologiem, coachem, terapeutą. Pomagam kobietom działać skutecznie i znaleźć wreszcie czas dla siebie. Pomagam im pokonać toksyczny perfekcjonizm i zamienić go w swój atut.

Moje klientki to zabiegane mamy, ekspertki prowadzące własne biznesy oraz “wszystkoogarniające” menadżerki. Wszystkie mamy jeden cel: mieć zrobione to, co dla nas ważne i znaleźć w tym wszystkim przestrzeń dla siebie.

Przez wiele lat byłam księżniczką perfekcjonizmu...

Próbowałam robić coraz więcej, coraz lepiej, w coraz krótszym czasie. Miałam wobec siebie bardzo wysokie wymagania i nie potrafiłam doceniać swoich sukcesów. Chciałam być najlepsza, chciałam być doskonała, dlatego żyłam pod ciągłą presją. Większość rzeczy odkładałam na później, gdyż bałam się zawieść oczekiwania innych i własne. Przez to nie posuwałam się do przodu i żyłam w ciągłej frustracji. Na każdym kroku towarzyszył mi ogromny stres, który z czasem dał o sobie znać…

Przeżyłam wypalenie...

Totalne emocjonalne wypalenie. Zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, a pasje przestały sprawiać mi radość. Stałam się nerwowa, płaczliwa, moje relacje z partnerem pogarszały się z dnia na dzień. Wszystko straciło dla mnie sens. Nie wiedziałam, czego chcę od życia. To był kluczowy moment…

Zrozumiałam, że coś jest nie tak i że muszę coś z tym zrobić. Korzystając z terapii, coachingu, psychologii, zaczęłam coraz bardziej rozumieć siebie i swoje strategie działania. Zaczęłam zmieniać swoje nawyki myślowe i uczyć się akceptacji.

Jestem radosną perfekcjonistką...

Dziś realizuję swoje cele i skupiam się na tym, co dla mnie naprawdę ważne. Daję sobie prawo do wytrwałej pracy, ale też do odpoczynku. Perfekcjonizm przestał mi przeszkadzać, przestał mnie niszczyć. Wykorzystuję jego dobre cechy, by osiągać swoje cele. Pokonałam swój toksyczny perfekcjonizm i zamieniłam go w swój atut.

Chcę Ci pomóc...

Jestem pewna, że Ty również możesz to zrobić. Możesz realizować swoje pasje, osiągać swoje cele i mieć przy tym czas dla siebie. Możesz czuć, że wszystko jest na swoim miejscu, prowadzić życie pełne spokoju i satysfakcji.

Możesz. Wystarczy, że zrobisz krok do przodu.

Mogę Ci pomóc.

Porozmawiajmy...

Masz dość bycia księżniczką perfekcjonizmu? Chcesz zamienić swój perfekcjonizm w atut i wreszcie zacząć działać?

Zobacz jak mogę Ci pomóc.