Z kapelusza damy

ODCINEK 6

2 błędy, które nie pozwalają Ci działać skutecznie?

Z kapelusza damy odc.6

Z kapelusza damy to seria merytorycznych szkoleń – pigułek wiedzy na temat tego, jak działać skutecznie, jak znaleźć czas dla siebie i przede wszystkim jak radzić sobie z perfekcjonizmem. Dowiesz się również o nowościach i ważnych wydarzeniach. Premierę obejrzysz w każdą środę w samo południe o godz. 12.00 na fanpage Dama Zorganizowana.
Obejrzyj 6 odcinek – 2 błedy, które nie pozwalają Ci działać skutecznie
Poniżej znajdziesz opis odcinka, dodatkowe materiały oraz informacje o nowościach.

Podsumowanie odcinka

2 błędy, które nie pozwalają Ci działać skutecznie

  • Jakie 2 błędy blokują Cię przed działaniem? Co powoduje, że nie ruszasz do przodu i nie widzisz efektów? O tym w dzisiejszym odcinku.
  • Pierwszy błąd polega na tym, że chcemy robić wszystko. Planując swoje zadania i robiąc listy rzeczy do zrobienia, wypełniamy je po brzegi. Decydujemy się na to, że większość rzeczy zrobimy same i nie wybieramy, co jest ważniejsze, a co mniej ważne. Nie rezygnujemy z żadnych zadań, nie odpuszczamy, nie delegujemy. Przez to skaczemy z kwiatka na kwiatek i w konsekwencji nie widzimy efektów swoich działań.
  • Drugi błąd objawia się tym, że wszystko chcemy zrobić jak najlepiej. Jeżeli już się za coś zabieramy, to chcemy, żeby to było na jak najwyższym poziomie. W związku z tym bardzo długo przygotowujemy się zanim coś w ogóle zaczniemy robić. W obawie przed popełnieniem błędu i poniesieniem porażki, dopracowujemy szczegóły tak długo, aż w końcu poczujemy się gotowe. Czekamy na ten magiczny moment, w którym znajdziemy czas na wszystko i będziemy dobrze zorganizowane.
  • Niestety pomimo naszych dobrych chęci, te dwa błędy (szczególnie kiedy występują razem), sprowadzają nas na manowce. Powodują, że po pewnym czasie, jedyne co zauważamy to brak efektów i frustrację z powodu zmarnowanego czasu. A Ty popełniasz te błędy?
Pobierz bezpłatny dostęp do testu “Czy jesteś księżniczką perfekcjonizmu?” i sprawdź czy perfekcjonizm jest Twoją strategią działania.