Z kapelusza damy

ODCINEK 9

Dlaczego metoda CT jest aż tak skuteczna w walce z perfekcjonizmem?

Z kapelusza damy odc.9

Z kapelusza damy to seria merytorycznych szkoleń – pigułek wiedzy na temat tego, jak działać skutecznie, jak znaleźć czas dla siebie i przede wszystkim jak radzić sobie z perfekcjonizmem. Dowiesz się również o nowościach i ważnych wydarzeniach. Premierę obejrzysz w każdą środę w samo południe o godz. 12.00 na fanpage Dama Zorganizowana.
Obejrzyj 9 odcinek – Dlaczego metoda CT jest aż tak skuteczna w walce z perfekcjonizmem?
Poniżej znajdziesz opis odcinka, dodatkowe materiały oraz informacje o nowościach.

Podsumowanie odcinka

Dlaczego metoda CT jest aż tak skuteczna w walce z perfekcjonizmem?

  • Metoda CT, to metoda coachingowo-terapeutyczna, czyli połączenie coachingu i terapii.
  • Coaching pomaga w realizowaniu celów, wyznaczaniu priorytetów. Jest to metoda zadaniowa, w której widzimy szybkie efekty. Obejmuje wiele ćwiczeń i zadań domowych. Większość perfekcjonistek lubi taki zadaniowy styl pracy, gdyż mogą wtedy użyć swoich ambicji i talentów, by zrobić dla siebie coś dobrego.
  • Część terapeutyczna pomaga skupić się na emocjach. W perfekcjonizmie najczęściej pracujemy na takich emocjach jak strach, lęk, wstyd i poczucie winy. Są to emocje, które często blokują nas przed działaniem i nie pozwalają wprowadzić w życie rozwiązań, których potrzebujemy. Terapia pomaga nam się odblokować i wprowadzać plany w życie.
  • Zarówno coaching, jak i metoda terapeutyczna, którą pracuję, są metodami krótkoterminowymi. Oznacza to, że pierwsze widoczne efekty możesz zobaczyć już po kilku spotkaniach, a cała przemiana zajmie Ci maksymalnie pół roku. Nie musisz więc czekać 4-5 lat, jak się to zazwyczaj dzieje w klasycznej psychoterapii.
  • W efekcie oszczędzasz czas, pieniądze, a dzięki szybkim rezultatom zyskujesz energię do dalszego działania.
  • Jeżeli chciałabyś sprawdzić moją metodę w praktyce, umów się ze mną na konsultację wstępną. Dzięki temu będziesz wiedzieć nad jakimi obszarami powinnaś się skupić, żeby wreszcie ruszyć do przodu, oraz sprawdzisz, czy jest to metoda właśnie dla Ciebie. Wartość takiej konsultacji to 249 zł. Tu odbierzesz ją całkiem za darmo.
Pobierz bezpłatny dostęp do testu “Czy jesteś księżniczką perfekcjonizmu?” i sprawdź czy perfekcjonizm jest Twoją strategią działania.