Zamień perfekcjonizm w atut

i zacznij osiągać swoje cele bez frustracji i poczucia winy

Jeżeli jesteś ambitną kobietą pełną pomysłów i planów, ale:

Q

Nie realizujesz ich, bo boisz się, że Ci się nie uda, że odniesiesz porażkę lub że jesteś niewystarczająco dobra.

Albo zaczynasz realizację swoich celów, ale ich nie kończysz, bo grzęźniesz w szczegółach i obawiasz się jak ludzie ocenią Twój finalny projekt.

q

Lub nawet osiągasz niesamowite sukcesy, ale kosztuje Cię to tyle siły, energii i stresu, że ciągle chodzisz rozdrażniona i podenerwowana, co odbija się na Twoich relacjach.

To koniecznie czytaj dalej, bo mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Istnieje sposób, dzięki któremu zaczniesz realizować swoje cele i osiągać rewelacyjne efekty, z pełną satysfakcją, że robisz to, co dla Ciebie naprawdę ważne i masz przy tym czas dla siebie.

A to oznacza, że nie musisz już ciągnąć 15 srok za ogon i z desperacją wypruwać sobie żył, tylko po to, żeby wszystko pogodzić, jakoś poukładać i osiągnąć upragniony spokój.

Tym bardziej, że:

Dłuższe ignorowanie faktu, że żyjesz w ciągłej presji i ciągłym biegu, walcząc o każdą minutę oraz odmawiając sobie odpoczynku, tylko pogarsza Twoją sytuację.

Większość kobiet, które mają niesamowite ambicje, ale też milion rzeczy do zrobienia, podejmuje się szeregu działań:

Sporządzają plany oraz rozpisują szczegółowo listy zadań, aby jak najefektywniej spędzić każdą nawet najdrobniejszą minutę i nie zmarnować ani chwili swojego czasu.

Zostają w pracy po godzinach, nadrabiają w wolnym czasie i rezygnują z odpoczynku zarywając noce, jednocześnie licząc, że kiedyś ta gonitwa się skończy i że wreszcie będą mogły odpocząć.

Nieustannie się uczą, próbują przygotować się na każdą ewentualność, zadbać o każdy szczegół i pracują na maxa, byleby tylko nikt im nie zarzucił, że czegoś nie zrobiły lub kogoś zawiodły.

Biorą na siebie niesamowitą odpowiedzialność, biczują się w myślach za każdy przejaw złej organizacji i szukają na siebie bata, by podnieść swoją samokontrolę i motywację.

Zazwyczaj jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów, ponieważ:

Im więcej próbują wcisnąć w swój plan dnia, tym większą czują presję, która nie pozwala im skupić się na zadaniach i drastycznie zmniejsza ich efektywność.

Nadmiar pracy powoduje, że są totalnie wykończone, dlatego często mają obniżoną odporność i łatwo łapią infekcje, co zmusza je do nieplanowanych przestojów i opóźnień.

Notoryczne zmęczenie i samokrytycyzm wpływają na ich wydajność, która z dnia na dzień coraz bardziej spada i zamiast oczekiwanych efektów, otrzymują jedynie frustrację, bezradność i niezadowolenie z siebie.

Natomiast nauka zarządzania czasem kończy się na kupieniu kilku książek i kursów, bo niestety brakuje im już czasu, siły i energii, by wprowadzić wiedzę w życie, a ich motywacja gaśnie zdecydowanie szybciej niż się zapaliła.

W konsekwencji każda z tych kobiet czuje, że zamiast mieć wszystko pod kontrolą, tak naprawdę jest w jednej wielkiej rozsypce, w której panuje chaos, notoryczny strach i napięcie od rana.

I jeśli jesteś jedną z tych kobiet, to doskonale wiesz, jak kończy się ta historia…

Zapewne domyślasz się, co może się stać, gdy zabraknie Ci już siły do walki o swoje pasje, plany, marzenia…

Albo, co może się wydarzyć, gdy będziesz w kółko robić to samo, ignorując swoje własne potrzeby i poświęcając się w nadziei, że wreszcie przyjdzie ten magiczny moment i że Twoje życie się odmieni…

W NAJLEPSZYM WYPADKU – NIE STANIE SIĘ NIC.

Nadal będziesz niewolnicą swojego czasu, próbując się z nim ścigać i żyjąc w poczuciu winy, że nie jesteś tam, gdzie chciałabyś być…

…a przynajmniej do momentu, w którym poczujesz, że utknęłaś w martwym punkcie i totalnie z niczym sobie nie radzisz, a Twoje życie to pasmo niepowodzeń i porażek.

…albo, gdy zrazisz do siebie wszystkich znajomych i przyjaciół, a Twoje małżeństwo zacznie wisieć na włosku, bo narośnie w Tobie tyle frustracji i żalu, że zaczniesz wybuchać złością, raniąc i krzywdząc najbliższych.

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś bez problemu dopinała to, co sobie zaplanujesz i nie traciła przy tym głowy?

Wyobraź sobie jednak jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś w końcu zaczęła osiągać to, czego pragniesz i miała przy tym czas na to, co dla Ciebie naprawdę ważne..

Bardzo możliwe, że:

 

 • miałabyś wtedy zdecydowanie więcej siły i energii, by zadbać o siebie, swój rozwój i swoje potrzeby
 • czułabyś się spełniona i spokojna, że wszystko jest na swoim miejscu, a Ty potrafisz poradzić sobie w każdej sytuacji
 • każdego dnia budziłabyś się szczęśliwa i wypoczęta
  i z ekscytacją czekałabyś na to, co Cię dzisiaj czeka
 • byłabyś otoczona miłością i przyjaźnią ważnych dla Ciebie osób, dla których zawsze miałabyś odpowiednią ilość czasu
 • czułabyś uznanie innych ludzi i szacunek do siebie, bo wiedziałabyś, że robisz coś ważnego i że Twoje życie ma ogromny sens

Nie musiałabyś również dłużej:

 • udowadniać innym ludziom ile jesteś warta i przejmować się, jak wypadniesz w ich oczach
 • obawiać się, że zawiedziesz czyjeś zaufanie lub rozczarujesz ważne dla Ciebie osoby
 • zadręczać się myślą, że inni ludzie potrafią w tym samym czasie osiągnąć zdecydowanie więcej niż Ty
 • wybierać pomiędzy czasem spędzonym z bliskimi, a nadrabianiem kolejnych zadań
 • rezygnować z własnych potrzeb, tylko po to, by zadowolić innych lub spełnić otaczające Cię zewsząd oczekiwania

Być może brzmi to teraz dla Ciebie zbyt dobrze, aby było prawdziwe…

…ale na przestrzeni ostatnich lat miałam okazję pomóc wielu kobietom, które były w bardzo podobnej sytuacji do Twojej. Pomimo wielu przeciwności losu nauczyły się, jak wykorzystywać swoje możliwości, dzięki czemu każda z nich odzyskała nie tylko wiarę w siebie i wewnętrzny spokój, ale też stała się najlepszą wersją siebie.

Dziś mogę pomóc w tym również i Tobie!

Zamień perfekcjonizm w atut

Poznaj unikalny program coachingowo-terapeutyczny, dzięki któremu wykorzystasz maksimum swoich możliwości i zaczniesz osiągać to, czego pragniesz bez frustracji i poczucia winy.

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” to starannie zaprojektowany
6-miesięczny proces indywidualnej współpracy, w trakcie której pomogę Ci wykorzystać Twój naturalny potencjał, by podnieść efektywność Twoich działań i jednocześnie obniżyć poziom lęku, stresu i poczucia winy.

Dołączając do programu możesz osiągnąć zdecydowanie więcej niż myślisz:

Z

odkryjesz swój naturalny potencjał, dzięki czemu zaczniesz wykorzystywać swoje przewagi i osiągać z satysfakcją upragnione efekty zdecydowanie szybciej niż teraz

Z

wzmocnisz wiarę w siebie oraz podniesiesz poczucie własnej wartości, co sprawi, że zamiast się wiecznie przygotowywać, zaczniesz działać i dopinać każdego dnia to, co sobie zaplanujesz

Z

wyrobisz w sobie odpowiednie nawyki, dzięki którym zaczniesz się skupiać na tym, co dla Ciebie naprawdę ważne i nauczysz się eliminować mało istotne sprawy

Z

odzyskasz kontrolę nad swoim życiem, poczujesz się spokojniejsza i zrelaksowana, co przełoży się na poprawę Twoich relacji z bliskimi

Z całego serca polecam!
Dlaczego?
Bo stałam się najlepszą wersją siebie i każda z nas może się nią stać. Wystarczy trafić w profesjonalne i jednocześnie pełne zrozumienia ręce!
Ania Drapiewska

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” jest idealny dla Ciebie, jeżeli:

 • Jesteś już zmęczona wiecznym nakręcaniem się na działanie i robieniem kilku rzeczy na raz, które zamiast przynosić efekty, tylko zapędzają Cię w kozi róg.
 • Chcesz mieć więcej energii, być bardziej zrelaksowana i spokojniejsza oraz przestać wybuchać złością, która rujnuje Twoje związki.
 • Jesteś gotowa zainwestować przynajmniej 2 godziny tygodniowo, by wreszcie zawalczyć o siebie i zależy Ci na profesjonalnym wsparciu oraz kompleksowym rozwiązaniu Twojego problemu
 • Próbowałaś poradzić sobie sama, znasz na pamięć tysiące książek o zarządzaniu czasem i przerobiłaś już wiele kursów, a mimo to w Twoim życiu nic się nie zmienia.

W każdej z tych sytuacji program “Zamień perfekcjonizm w atut” będzie odpowiedni dla Ciebie, ponieważ w przeciwieństwie do licznych szkoleń i kursów, otrzymujesz w nim indywidualną spersonalizowaną opiekę.

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” to 6 miesięcy intensywnej współpracy nad Twoim osobistym rozwojem, wzmocnieniem Twoich zasobów i możliwości oraz maksymalnym obniżeniem obaw, które do tej pory sabotowały Twoje działania.

Istota programu kryje się w jego kompleksowym podejściu, wykorzystującym wachlarz wzajemnie uzupełniających się metod, odpowiedzialnych za efektywność Twoich działań.

Do metod tych należą:

psychoedukacja – niezastąpiona w procesie poznawania siebie, swoich własnych schematów i strategii oraz odkrywaniu ukrtytych zasobów, co pozwala Ci zdecydowanie szybciej i łatwiej sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed Tobą życie.

coaching – dostarczający praktycznych technik i narzędzi do zarządzania sobą w czasie, planowania własnej pracy oraz ustalania priorytetów i celów, dzięki czemu jesteś w stanie stworzyć swój własny plan działania, dopasowany idealnie do Twojej sytuacji, potrzeb i pragnień.

terapia – gwarantująca najskuteczniejsze metody i techniki modyfikacji ograniczających przekonań, regulowania własnych emocji i wzmacniania poczucia własnej wartości, dzięki czemu budujesz w sobie solidny mentalny fundament, wspierający Cię zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

implementacja – zaprogramowanie swojego działania, poprzez wykształcenie odpowiednich nawyków dopasowanych idealnie do Twojej sytuacji, dzięki czemu budujesz solidne zaplecze, by realizować swoje cele i osiągać to, czego pragniesz.

profesjonalne wsparcie – moja osobista pomoc, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć do Twoich największych blokad i barier oraz zapobiegać kryzysom, które do tej pory ciągnęły Cię w dół i powodowały, że rezygnowałaś ze swoich działań i celów.

jedyny taki program na rynku!

Na czym polega współpraca ze mną?

Sercem programu “Zamień perfekcjonizm w atut” jest unikalna metoda DIAMENT, która powstała na bazie mojego doświadczenia oraz doświadczeń moich klientek. Lecz jego duszą jest pełna ciepła i akceptacji wzajemna relacja, która tworzy bezpieczną przestrzeń, byś mogła odkryć to, co w Tobie najlepsze.

Czym dokładnie jest metoda DIAMENT i jak wygląda współpraca w ramach programu “Zamień perfekcjonizm w atut”:

w

Etap 1. Diagnoza

Podczas pierwszego etapu spotykamy się na sesji diagnozującej. Umożliwi mi ona lepsze zrozumienie Twojej obecnej sytuacji oraz pomoże zidentyfikować obszary, które potrzebują wzmocnienia. Sprawdzimy też jakie masz naturalne predyspozycje i jak możesz je wykorzystać, by stały się dźwignią do realizacji Twoich celów. Dzięki temu będę mogła dopasować program dokładnie pod Twoje potrzeby, tak byś jak najszybciej zobaczyła pierwsze efekty.

Etap 2. Indywidualny plan działania

Większość ludzi nie osiąga swoich celów, bo właściwie nie wiedzą czego chcą. Dlatego w programie określisz swoje cele w sposób jasny, wręcz krystaliczny. Dzięki temu będziesz miała pewność, do czego tak naprawdę dążysz. Ułożymy też strategię działań odpowiednio dopasowaną do Twoich możliwości. To sprawi, że nie będziesz już popełniać wciąż tych samych błędów, lecz zaczniesz się skupiać na tym, co dla Ciebie naprawdę ważne.

l

Etap 3. Akceptacja

Warunkiem kluczowym każdej zmiany jest akceptacja. Jest ona niezbędna w procesie samorealizacji. Dlatego w programie “Zamień perfekcjonizm w atut” nie tylko uczysz się akceptować swoją rzeczywistość, ale przede wszystkim siebie. A to sprawia, że budujesz solidne podstawy, by wzmocnić poczucie własnej wartości oraz zyskujesz motywację, siłę i energię, by zawalczyć o siebie i swoje pragnienia.

Etap 4. Modyfikacja

Nasze zachowania, myśli i uczucia są determinowane przez głęboko zakorzenione w nas przekonania. Niestety wiele z tych przekonań nie wspiera naszych dążeń, a nawet ogranicza nasze możliwości. Dlatego podczas pracy w programie pomogę Ci odkryć kluczowe przekonania, sprawdzić jak wpływają na Twoje życie i zmodyfikować te, które sabotują Twoje działania.

f

Etap 5. Emocje

Próba nieustannego mierzenia się z czasem wiąże się z występowaniem wielu silnych emocji, takich jak strach, lęk, złość, wstyd czy poczucie winy. Jeżeli nie potrafisz nad nimi zapanować, to bardzo łatwo wpadasz w samonakręcającą się spiralę, która nie pozwala Ci logicznie myśleć i podejmować właściwych decyzji. Dlatego zadbamy, byś wypracowała praktyczne umiejętności regulacji emocji.  Dzięki temu zaczniesz podejmować racjonalne decyzje i odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.

Etap 6. Nawyki

Wdrożenie odpowiednich nawyków bardzo ułatwia organizację pracy i czasu. Jednak by były one dla Ciebie wsparciem, muszą być zgodne z Twoimi wartościami i przekonaniami. Dlatego w programie “Zamień perfekcjonizm w atut” nie tylko dowiesz się, jak budować prawidłowe nawyki, ale też odkryjesz własne unikatowe sposoby zwiększające produktywność. Będą to Twoje sposoby, więc wprowadzisz je z łatwością i lekkością.

Etap 7. Trening

Większość rzeczy w naszym życiu to umiejętności – potrzebujesz więc je wyćwiczyć, żeby osiągnąć mistrzostwo. Samodzielne ćwiczenia mogą być jednak trudne i wymagające. Szczególnie, jeżeli masz problem z motywacją i długoterminowym zaangażowaniem. Dlatego ważne jest, byś miała przy sobie osobę, która pomoże Ci zidentyfikować największe blokady i bariery. Przez cały program “Zamień perfekcjonizm w atut” będę Cię wspierać na każdym kroku, byś nie straciła rozpędu i kierunku swoich dążeń. Oznacza to, że nie musisz się już martwić, że gdzieś utkniesz i się zatrzymasz – będę z Tobą zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

UWAGA! Program “Zamień perfekcjonizm w atut” jest programem indywidualnej współpracy. Zależy mi byś otrzymała rozwiązanie w 100% dopasowane do Twoich potrzeb i celów. Dlatego kolejność poszczególnych etapów oraz długość ich trwania może się różnić w zależności od Twojej sytuacji.

To właśnie dzięki tak kompleksowemu i spersonalizowanemu podejściu, moje klientki osiągają dokładnie to, co sobie zaplanują i to bez rujnowania swojego życia osobistego.

Polecam z całego serca.
Iwona to osoba w pełni profesjonalna. Fachowa pomoc, prawdziwe wsparcie, pełne zrozumienie.
Po spotkaniach z nią poukładałam swój świat zewnętrzny i przede wszystkim wewnętrzny.
I najważniejsze……. mam więcej czasu dla siebie.
Ewa Zakrzewska

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” nie jest jednak skierowany do Ciebie, jeżeli:

Nie masz zamiaru angażować się w proces i realizować wspólnie ustalonych zadań.

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” dostarcza Ci wszystkich niezbędnych metod i strategii, które pomogą Ci realizować Twoje cele, ale to Ty musisz wykonać odpowiednią pracę. Dlatego ważne jest, byś aktywnie uczestniczyła w sesjach i wykonywała pracę osobistą, którą ustalimy w trakcie spotkań. Jeżeli naprawdę zależy Ci na efektywnym działaniu, to potrzebujesz zdobyć konkretne umiejętności, a jedynym sposobem, żeby je posiąść jest doświadczenie i praktyka.

Chcesz natychmiastowych efektów, szukasz magicznej metody, która błyskawicznie odmieni Twoje życie i zagwarantuje Ci sukces.

Naturalnym jest, że każda zmiana, która zachodzi w naszej psychice i zachowaniach potrzebuje się odpowiednio ugruntować. Dlatego, abyś zobaczyła faktyczną zmianę w Twoim życiu, potrzebujesz zainwestować odpowiednią ilość czasu. Program “Zamień perfekcjonizm w atut” został celowo zaprojektowany jako
6-miesięczny proces, tak by wypracowane przez Ciebie rezultaty przyniosły długotrwały wpływ na Twoje życie.

Traktujesz pracę nad sobą i nad własnym rozwojem jako coś nieistotnego, wręcz małostkowego. Nie wierzysz, że Twoja wewnętrzna zmiana może mieć wpływ na Twoje życie.

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” jest inwestycją, która zwróci Ci się z naddatkiem, jeśli tylko wykonasz odpowiednią pracę. Praca ta niejednokrotnie będzie wiązała się ze zmianą starego sposobu myślenia, które do tej pory było dla Ciebie toksyczne. Jeżeli nie wierzysz w skuteczność rozwojowego podejścia i zamiast wziąć sprawy we własne ręce wolisz obwiniać wszystkich i wszystko dookoła, to ten program nie jest skierowany do Ciebie.

W moim przypadku wydobycie moich pragnień przerodziło się w działanie i walkę o siebie i swój rozwój.

Po zakończeniu spotkań mam więcej energii, czuję się spełniona, lepiej wyglądam i czuję się ze sobą dobrze.

Natalia Machul

Dołączając do programu “Zamień perfekcjonizm w atut” oprócz indywidualnego wsparcia, otrzymujesz również dostęp do platformy Akademia Dama Zorganizowana, na której znajdziesz szereg bonusów specjalnych:

Roczny dostęp do seminariów i treningów z cyklu "Zostań Damą Zorganizowaną" (WARTOŚĆ 1000+)

Najlepszym sposobem na doświadczenie zmiany w swoim życiu jest praktyka. Jednak im lepiej coś rozumiesz, tym większą masz motywację, by próbować nowych rozwiązań.

Dołożyłam wszelkich starań, byś otrzymała mnóstwo wartościowej i praktycznej wiedzy, dzięki czemu podczas sesji możemy skupić się w 100% na praktyce.

Wykonałam więc całą pracę za Ciebie, byś nie musiała szukać dodatkowych książek, szkoleń i treningów, lecz byś jak najszybciej zaczęła realizować i osiągać swoje cele.

Nielimitowany dostęp do kursu "Jak zacząć działać skutecznie w 21 dni, nawet gdy blokuje Cię perfekcjonizm" (WARTOŚĆ 997 zł)

Pracując z moimi klientkami nad zwiększeniem efektywności ich działań zauważyłam, że ogromną trudność sprawia im określenie priorytetów i ustalenie hierarchii zadań.

Z tego też powodu stworzyłam kurs, który krok po kroku pokaże Ci jak rozpoznać, co jest naprawdę ważne i zamienić to w konkretne plany gotowe do realizacji.

Oznacza to, że nie będziesz już musiała wyrywać sobie włosów z głowy zastanawiając się w co masz ręce włożyć, tylko ze spokojem zajmiesz się tym, co ma dla Ciebie prawdziwy sens.

ZOBACZ, CO O PROWADZONYCH PRZEZE MNIE  SZKOLENIACH MÓWIĄ UCZESTNICY:

Dlaczego warto ze mną pracować?
Wiem co przynosi najlepsze rezultaty, bo sama już to przeżyłam.

Mogłabym Ci teraz napisać, że warto mi zaufać, bo od ponad 10 lat zajmuję się rozwojem człowieka. Jestem dyplomowanym psychologiem, coachem po akredytowanej szkole coachingu i znam schematy ludzkiego działania. I to wszystko prawda, ale…

Ale nie to jest najważniejsze, prawda?

Wiem co działa, bo jestem kobietą, którą przez wiele lat blokował toksyczny perfekcjonizm. Pomimo ambicji i planów, nie potrafiłam osiągać tego, czego chciałam, bo paraliżował mnie strach i lęk przed oceną innych. Wiele ważnych działań odkładałam na później i żyłam w ciągłej frustracji, co doprowadziło mnie…

do wypalenia.

Moje doświadczenie pokazało mi, że jedyna słuszna droga, by osiągać swoje cele, to wypracowanie własnych unikatowych sposobów, opartych o naturalne predyspozycje. Dlatego dziś, korzystając z mojej autorskiej metody DIAMENT w programie Zamień perfekcjonizm w atutpomagam kobietom odnaleźć swój naturalny potencjał i uwolnić się z pułapki perfekcjonizmu. Dzięki temu moje klientki nie tylko odzyskują wewnętrzny spokój, ale też realizują swoje cele, zdecydowanie szybciej niż wcześniej.

 

Nie musisz wierzyć mi na słowo
Zobacz, co osiągnęły moje klientki
Zgłosiłam się do Pani Iwony, ponieważ w moim życiu osobistym zaczął panować chaos. Ciągła praca i brak czasu dla siebie i bliskich –  to był mój największy problem.

Większość wolnych chwil przeznaczałam na aktywności, które w żaden sposób mnie nie rozwijały, a czas przelatywał przez palce. Nasze spotkania i rozmowy uświadomiły mi jak bardzo mi to przeszkadza, a jednocześnie nic z tym nie robię.

Najbardziej w  sesjach podobało mi się to, że Pani Iwona nie daje gotowych rozwiązań tylko wydobywa z nas to, o czym marzymy, co bardzo chcemy zrobić – ale coś nam w tym przeszkadza. W moim przypadku wydobycie moich pragnień przerodziło się w działanie i walkę o siebie i swój rozwój.

Po zakończeniu spotkań mam więcej energii, czuję się spełniona, lepiej wyglądam i czuję się ze sobą dobrze. To było moim celem i osiągnęłam go dzięki Pani Iwonie, która jest wybitnym słuchaczem, nie ocenia i motywuje do działania.

Zyskałam wiele cennych wskazówek jak organizować swój czas i wcielam je w życie każdego dnia. Polecam

Natalia Machul

Polecam z całego serca. Iwona to osoba w pełni profesjonalna. Fachowa pomoc, prawdziwe wsparcie, pełne zrozumienie. Po spotkaniach z nią poukładałam swój świat zewnętrzny i przede wszystkim wewnętrzny. I najważniejsze……. mam więcej czasu dla siebie. 

Ewa Zakrzewska

Jako raczkująca w świecie biznesu mama czułam, że na swej głowie mam zbyt wiele. Codzienne obowiązki zawodowe i domowe dawały mi się we znaki, co odbijało się również na moich relacjach z dzieckiem oraz bliskimi.

Pracując nad sobą pod pieczą Iwony zaczęłam odnajdywać pokłady energii, czasu oraz samokontroli z okresu, kiedy nie miałam żadnych zobowiązań. Iwona pomogła mi wcielić je w życie, które obecnie prowadzę.

Stałam się bardziej zorganizowana. Dzisiaj dopinam każdego dnia wszystko, co sobie zaplanuję. Czuję się spokojniejsza, zrelaksowana, co przekłada się na poprawę relacji z bliskimi.

Dzięki zadaniom, które postawiła przede mną Iwona wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki. Dzięki trafnym pytaniom z każdą sesją zaczynałam inaczej spoglądać na sytuacje, którymi zaskakuje mnie życie. Nauczyłam się odpowiednio je analizować i przekonałam się, że bardzo sprawnie potrafię się wśród nich poruszać.

Dzięki naszym “spotkaniom” przemiana zaszła we mnie zdecydowanie szybciej. W końcu zaczęłam osiągać to, czego pragnę i nie tracę przy tym głowy.

Po niemal 3 miesiącach wspólnej pracy moje życie wygląda właśnie tak,  jak tego chciałam.

Anna Drapiewska

Sesje coachingowe pomogły mi zwiększyć swoją pewność siebie. Zauważyć swoje mocne strony oraz swoją wyjątkowość. Iwonę uważam, za sympatyczną, ciepłą i przede wszystkim profesjonalną coach! Jeśli zależy Ci na znalezieniu rozwiązań i osiągnięciu swoich celów zarówno prywatnych jak i zawodowych a nie rozpamiętywaniu przeszłości to szczerze polecam Iwonę Adamowicz! Jeszcze raz dziękuję Ci Iwono za każde spotkanie on-line, wsparcie, pomoc i dobre słowo!!!
Magdalena Janaszewska

Masz pytania?

Mam odpowiedzi

Mam już kilka kursów i szkoleń, przeczytałam też dużo książek na temat własnego rozwoju. Czy w takiej sytuacji udział w programie "Zamień perfekcjonizm w atut" będzie dla mnie odpowiedni?

To zależy.

Jeżeli brałaś już udział w różnych kursach i szkoleniach oraz rozpoczęłaś pracę nad własnym rozwojem, a mimo to Twoje życie nadal nie wygląda tak, jak byś tego chciała, to program “Zamień perfekcjonizm w atut” będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Każdy człowiek jest indywidualny i chociaż wiedza bardzo pomaga w rozwijaniu świadomości, to jednak najczęściej sama w sobie nie wystarcza. Aby zobaczyć faktyczne zmiany potrzebujesz wdrożyć poznane koncepcje w swoje życie i dopasować je do własnej sytuacji. Niestety dla zdecydowanej większości ludzi jest to najtrudniejszy krok.

Dlatego podczas programu “Zamień perfekcjonizm w atut” skupiamy się przede wszystkim na praktyce i doświadczaniu, poszukując i dopasowując sposoby działania do Twojej osobowości i Twoich możliwości. Takie podejście połączone z indywidualnym wsparciem, nie tylko pomoże Ci szybciej znaleźć właściwe rozwiązania, ale też zagwarantuje utrzymanie optymalnego poziomu motywacji. 

Jeżeli więc nie chcesz już dłużej szukać kolejnych kursów i szkoleń, które niewiele zmieniają w Twoim życiu, lecz pragniesz wypracować własne unikatowe sposoby, które nie tylko zwiększą Twoją produktywność, ale też pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój, to program “Zamień perfekcjonizm w atut” będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nie wiem, czy sobie poradzę. Jak sprawdzić, czy jestem gotowa, by wziąć udział w "Programie zamień perfekcjonizm w atut"?

Przede wszystkim chcę byś wiedziała, że pojawienie się wątpliwości typu “czy sobie poradzę”, zanim podejmiesz się czegoś nowego, jest czymś zupełnie normalnym. Wiele moich klientek tak ma i doskonale rozumiem, że Ty również możesz się tak czuć.

Ważne jest dla mnie, by współpracować z kobietami, którym naprawdę zależy na zmianach w swoim życiu i które są gotowe włożyć osobistą pracę, by zacząć szybciej realizować swoje cele i odzyskać wewnętrzny spokój. Dlatego nie proponuję współpracy w programie każdemu. 

Zanim podejmiemy decyzję o dalszej współpracy zaproszę Cię na sesję diagnozującą, podczas której przyjrzę się dokładnie Twojej sytuacji oraz poznam Twoje możliwości. Wykonasz też testy psychologiczne, które pomogą mi lepiej poznać Twoją osobowość i określić, jakie kierunki rozwoju będą dla Ciebie najlepsze. Dzięki temu każda z nas będzie miała jasność, czy program “Zamień perfekcjonizm w atut” będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Dlatego jeśli nie jesteś pewna, czy sobie poradzisz i chcesz sprawdzić, czy jesteś gotowa na udział w programie, to umów się na sesję diagnozującą i sprawdźmy to razem.

Dlaczego program trwa 6-miesięcy? Czy jest możliwość skrócenia tego okresu?

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” powstał na bazie mojego doświadczenia oraz doświadczeń moich klientek. Wiele z nich zauważyło pierwsze efekty już po 3-4 spotkaniach.

Jednak każda zmiana, która zachodzi w naszym życiu potrzebuje przejść przez konkretne etapy, które pomogą jej się ugruntować. Chcąc osiągnąć stabilne efekty, a nie jedynie powierzchowną i chwilową zmianę, potrzebujemy oprócz nowych zachowań, wypracować też odpowiednie postawy – a to wymaga czasu. Jeżeli pominiemy ten krok rezultaty, które wypracowałaś w ramach procesu, bardzo szybko mogą odejść w niepamięć, ustępując miejsca starym nawykom.

Naturalnym jest również, że w procesie pojawiają się spadki zaangażowania wywołane przez takie emocje jak strach, niepewność czy poczucie winy. Jest to trudny etap, ale pożądany dla prawidłowego przebiegu zmiany. Niestety bardzo często takie momenty powodują, że mamy ochotę zrezygnować z dalszej pracy nad sobą i po prostu się poddać. 

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” celowo został zaprojektowany jako 6-miesięczny proces, byś nie rezygnowała ze swoich celów, gdy targają Tobą negatywne emocje. Dzięki temu jesteś w stanie przejść przez wszystkie etapy niezbędne w procesie osobistej zmiany, co oznacza, że nie zrezygnujesz w połowie drogi lub tuż przed metą, lecz ze spokojem osiągniesz to, na czym Ci naprawdę zależy.

Na czym polega proces indywidualnej współpracy? W jaki sposób będą realizowane spotkania?

Proces złożony jest z 15 indywidualnych sesji online realizowanych za pomocą videorozmowy lub rozmowy telefonicznej. Każda sesja trwa 50 minut i kończy się ustaleniem pracy osobistej, którą wykonujesz pomiędzy spotkaniami.

Struktura programu dopasowywana jest indywidualnie do sytuacji konkretnej osoby, jednak najczęściej odbywa się zgodnie z poniższym harmonogramem:

– pierwsze 8 sesji – co tydzień
– kolejne 6 sesji – co dwa tygodnie
– ostatnia sesja – w odstępie miesiąca od poprzedniej

Harmonogram ten został świadomie zaplanowany tak, byś uzyskała odpowiednią ilość wsparcia i motywacji w zależności od etapu na jakim się znajdujesz. Dzięki temu jesteśmy w stanie znacząco przyśpieszyć pojawienie się pierwszych efektów oraz wypracować u Ciebie odpowiedni poziom samodzielności. Oznacza to, że biorąc udział w programie “Zamień perfekcjonizm w atut” nie tylko poznasz narzędzia, które pomogą Ci skuteczniej i efektywniej działać, ale też nauczysz się z nich korzystać, by w przyszłości samodzielnie radzić sobie z wyzwaniami.

Dodatkowo w ramach programu otrzymujesz również 3 sesje tzw. lasercoachingu. Jest to 20-minutowa ekspresowa rozmowa telefoniczna, której zadaniem jest natychmiastowe wsparcie w momencie, gdy wokół Ciebie piętrzą się trudności. Wystarczy więc, że poinformujesz mnie o kryzysowej sytuacji i w ciągu maksymalnie 48 godzin spotykamy się na rozmowie telefonicznej. Dzięki temu nie musisz czekać do kolejnego spotkania, pogrążając się coraz bardziej w  “czarnych” myślach, lecz możesz uzyskać pomoc dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Dlaczego nie mogę po prostu "kupić" programu, tylko muszę wziąć udział w sesji diagnozującej?

Jest co najmniej kilka powodów.

Praca w programie “Zamień perfekcjonizm w atut” to intensywny 6-miesięczny proces indywidualnej współpracy, w trakcie której pomagam Ci wykorzystać Twój naturalny potencjał, by podnieść efektywność Twoich działań i jednocześnie obniżyć poziom lęku, stresu i poczucia winy. Aby to zrobić korzystamy między innymi z takich metod jak coaching i terapia.

Ważne jest, byś wiedziała, że jednym z najistotniejszych elementów procesu terapeutycznego oraz coachingowego jest odpowiednia relacja. Natomiast, żeby ją zbudować trzeba się po prostu spotkać i porozmawiać. Sesja diagnozująca pozwala sprawdzić, czy jest między nami tzw. “chemia”, czyli czy jesteśmy w stanie zbudować relację, która będzie wspierała Twoje cele.

Zależy mi byś czuła się swobodnie i bezpiecznie podczas naszej współpracy w programie. Niejednokrotnie będziemy się w niej mierzyć z Twoimi wyzwaniami i trudnościami, dlatego ważne jest, byś miała do mnie pełne zaufanie. Sesja diagnozująca pozwoli Ci sprawdzić, jak się czujesz w moim towarzystwie i czy odpowiadają Ci moje metody pracy. Będzie to więc dla Ciebie niezobowiązująca próbka tego, czego możesz spodziewać się w programie.

Dodatkowo podczas sesji diagnozującej zapoznam się z Twoją osobistą sytuacją i wyzwaniami, które przed Tobą stoją. Wykonasz też testy psychologiczne, które pozwolą mi poznać Twoją osobowość oraz poziom poczucia własnej wartości. Dzięki temu będę w stanie postawić odpowiednią diagnozę i przewidzieć, czy nasza współpraca będzie owocna.

Zależy mi, by do programu dołączyły kobiety, którym rzeczywiście mogę pomóc. Każdą klientkę traktuję indywidualnie i mocno angażuję się w każdy proces. Dlatego przykładam dużą wagę, by pracować z osobami, którym naprawdę zależy na zmianach i które są gotowe włożyć swoją osobistą pracę, by je wprowadzić.

Aplikacja, w postaci sesji diagnozującej, pozwala sprawdzić, czy rzeczywiście jesteś gotowa, by wziąć udział w programie i czy będzie to dla Ciebie odpowiednia inwestycja. Jest to najlepszy sposób, by każda z nas zaoszczędziła swój czas i pieniądze, które mogłyby się okazać źle zainwestowane, gdybyś po prostu “kupiła” ten program.

Jak wygląda sesja diagnozująca? Czy muszę się wcześniej jakoś przygotować?

Sesja diagnozująca składa się z dwóch etapów.

W pierwszym etapie otrzymujesz specjalny link przekierowujący Cię na stronę z testami psychologicznymi. Testy są dostępne w formie online, więc możesz je swobodnie wypełnić w zaciszu własnego domu. Potrzebujesz około 45 do 60 minut w ciszy i spokoju, aby wypełnić obydwa kwestionariusze (łącznie 356 pytań). Po wypełnieniu przesyłasz do mnie ich wyniki klikając w odpowiedni przycisk.

Następnym krokiem jest wypełnienie ćwiczenia, które pomoże Ci efektywniej przygotować się do naszego spotkania. Znajdziesz je pod tym samym linkiem, który przekierowuje Cię do testów. Udzielone w ćwiczeniu odpowiedzi pozwolą mi przyjrzeć się Twojej indywidualnej sytuacji, lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i wyzwania, co sprawi, że nasze spotkanie będzie efektywniejsze. Wypełnianie formularza zajmie Ci około 15-30 minut.

Kolejnym etapem jest spotkanie online. Po wypełnieniu testów i ćwiczenia przechodzisz do kalendarza rezerwacji (link będzie dostępny na stronie z testami oraz w mailu) i wybierasz odpowiadający Ci termin. Odstęp pomiędzy wysłaniem odpowiedzi z testów, a datą spotkania, wynosi minimum 48 godzin. Po wybraniu terminu otrzymasz potwierdzenie na Twoją skrzynkę e-mail oraz link do spotkania na żywo (videorozmowa).

W umówionym terminie klikasz na podany w e-mailu link i rozpoczynamy rozmowę, która będzie trwała 60 minut.

Samo spotkanie nie wymaga szczególnego przygotowania. Podczas sesji przez około 20 minut będziemy rozmawiać o Twojej sytuacji, trudnościach, które Cię w życiu spotykają i wyzwaniach, jakie przed Tobą stoją. Następnie przedstawię Ci wyniki Twoich testów psychologicznych odnosząc je do Twojej obecnej sytuacji. Na koniec porozmawiamy o możliwych dla Ciebie kierunkach rozwoju oraz przekażę Ci wskazówki, co możesz zrobić, by jak najszybciej zobaczyć pierwsze efekty zmiany w swoim życiu.

Jeżeli obydwie stwierdzimy, że program “Zamień perfekcjonizm w atut” będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, to porozmawiamy o dalszych warunkach współpracy.

W jakich godzinach odbywają się sesje?

Sesje odbywają się zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych – w zależności od dnia (poza weekendami). Po umówieniu się na sesję diagnozującą otrzymujesz dostęp do kalendarza rezerwacji, w którym możesz wybrać dogodny dla siebie termin spotkania. Również sesje, które odbywają się w ramach programu “Zamień perfekcjonizm w atut” rezerwujesz za pomocą wygodnego kalendarza online.

Jeżeli z jakichś powodów żaden z podanych terminów nie będzie dla Ciebie dogodny, to po prostu napisz do mnie na kontakt@damazorganizowana.pl i poszukamy rozwiązania.

 

Co jeżeli coś mi wypadnie i nie będę mogła pojawić się na sesji?

Nie ma sprawy – jeżeli poinformujesz mnie o tym 24 godziny przed planowaną sesją, to będziesz mogła bezpłatnie wybrać kolejny dogodny dla siebie termin.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, jest możliwość wystawienia faktury bez VAT. Jeżeli potrzebujesz faktury napisz do mnie na e-mail kontakt@damazorganizowana.pl

Nie daj się wymówkom!

Dzięki gwarancji satysfakcji dołączasz bez ryzyka!

Zależy mi byś wreszcie zaczęła realizować swoje cele i prowadziła życie pełne satysfakcji i spełnienia. Wiem też, że jest to jak najbardziej możliwe.

Jestem całkowicie przekonana, że dołączając do programu “Zamień perfekcjonizm w atut” otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć osiągać swoje cele i odzyskać wreszcie wewnętrzny spokój. Dlatego program objęty jest gwarancją satysfakcji.

Jeżeli dołączysz do programu, zaangażujesz się w proces wykonując ustaloną pracę osobistą i wdrażając nowe rozwiązania, a mimo to po zakończeniu programu w Twoim życiu nic się nie zmieni, to zwrócę Ci całą zainwestowaną kwotę. Dodatkowo zachowasz dostęp do wszystkich oferowanych bonusów.

Jestem w 100% pewna, co do wartości, jaką oferuje ten program – tylko dlatego mogę sobie pozwolić na taką gwarancję.

Teraz Twój ruch!

Umów się na sesję diagnozującą i aplikuj do programu “Zamień perfekcjonizm w atut”

Program “Zamień perfekcjonizm w atut” został stworzony z myślą o fantastycznych, ambitnych kobietach, które chcą sięgać po więcej i są gotowe włożyć osobisty wysiłek, by prowadzić życie jakiego pragną i na jakie zasługują.

Jeżeli jesteś taką kobietą i chcesz, abym osobiście pomogła Ci zawalczyć o siebie i swoje marzenia – to koniecznie umów się na sesję diagnozującą.

Podczas sesji zapoznam się z Twoją osobistą sytuacją oraz trudnościami, z którymi się zmagasz. Dokonamy też analizy Twojego naturalnego potencjału, dzięki czemu poznasz swoje mocne strony i zasoby. Za pomocą testów psychologicznych określimy obszary Twojego rozwoju, których wzmocnienie stanie się dźwignią do realizacji Twoich celów. Dzięki temu będziesz doskonale wiedzieć na czym warto się skupić i nad czym powinnaś pracować, by osiągnąć upragnione efekty.

Biorąc udział w sesji diagnozującej dajesz sobie szansę, by zrobić znaczący krok w poszerzaniu własnej świadomości. Jednocześnie jest to dla Ciebie niezobowiązująca próbka tego, czego możesz spodziewać się w programie “Zamień perfekcjonizm w atut”.

Dzięki temu, że podczas sesji poznaję osobiście Twoją historię, mogę jasno określić, czy jestem w stanie Ci pomóc. A to sprawia, że zyskujesz 100% pewności oraz odpowiedź na pytanie, czy program “Zamień perfekcjonizm w atut” to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Zrób pierwszy krok, by zamienić perfekcjonizm w atut i z satysfakcją osiągać to, czego naprawdę pragniesz.

Aplikuj do programu – umów się na sesję diagnozującą.

twoja inwestycja wynosi:

299 zł

UWAGA: Do programu przyjmuję maksymalnie 3 nowe uczestniczki w miesiącu – a to oznacza, że możliwość umówienia się na sesję diagnozującą może zostać wyłączona w każdej chwili.

Co się stanie po złożeniu zamówienia?

 1. Po kliknięciu przycisku “Chcę wziąć udział w sesji diagnozującej” przejdziesz na stronę bezpiecznych zakupów, gdzie będziesz mogła dokonać płatności
 2. Złóż i opłać zamówienie, a następnie odbierz wiadomość e-mail. Otrzymasz w niej dostęp do testów psychologicznych
 3. Wypełnij testy oraz ćwiczenie przygotowujące, a następnie przejdź do kalendarza rezerwacji i wybierz odpowiedni dla siebie termin spotkania online.